VAI TEV IR DAUDZ NESKAIDRI JAUTĀJUMI PAR SOCIĀLO PALĪDZĪBU? PIESAKIES UZ INFO TIKŠANOS!

 

Šogad sociālajā dienestā tika ieviesta vēl nebijusi, individuāla pieeja klientu informēšanā par sociālās palīdzības jautājumiem, jo nav noslēpums, ka sabiedrībā valda dažādi mīti un pieņēmumi par sociālās palīdzības sniegšanas mērķiem, kas var saņemt palīdzību, kā izvērtē atbilstību trūcīgam vai maznodrošinātajam statusam. Tāpat, sociālie darbinieki ikdienā novēro, ka iedzīvotājiem nav pilnīgas izpratnes kā atšķiras valsts nodrošinātā sociālā palīdzība, kuru koordinē Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) un, kā pašvaldības sociālā dienesta sniegtā palīdzība. Joprojām iedzīvotājiem nav skaidrs, ka pabalsti nav vienīgais kā sociālais dienests var palīdzēt, lai risinātu problēmas, bet daudz efektīgāk un ilgtermiņā būtu piesaistot sociāloas pakalpojumus.

 

Ja arī Tev ir neskaidri jautājumi par sociālo palīdzību, nekautrējies un droši piesakies uz informatīvu tikšanos un sociālie darbinieki Tev pastāstīs, izskaidos un Tu varēsi uzdot sev interesējošus jautājumus.

 


Ja mūsu piedāvājums Tevi ir ieinteresējis, piesakies pie sociālās darbinieces Daigas Ezernieces pa tālr. 63350600; mob. 20293013 vai e-pastā daiga.ezerniece@kuldiga.lv vai pie sociālās palīdzības organizatores Anetes Orniņas pa tālr. 63350600; mob. 20293012 vai e-pastā anete.ornina@kuldiga.lv