TAGAD ARĪ “SARGEŅĢELIS” KULDĪGAS SOCIĀLAJĀ DIENESTĀ!

27. janvārī Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests”, Dzirnavu ielā 9 notiks pirmā atbalsta grupa vecākiem, kuri audzina bērniņu no 0 – 2 gadiem “Sargeņģelis”.  Atbalsta grupas “Sargeņģelis” programma ieviesta sadarbībā ar “Dardedze”.  Atbalsta grupas Rīgas pilsētā vada  sociālā darbiniece Juta Bumbiere, kura uzsver, ka dalība grupu nodarbībās vecākiem ļauj satikties vienam ar otru, dalīties pieredzē un pats galvenais – būt kopā ar savu bērnu. Uz grupām vecāki nāk kopā ar saviem mazajiem bērniem un kopīgi darbojoties apgūst prasmes, kā ar mīlestību un izpratni audzināt savas atvases. Turklāt vecākiem ir iespēja papildināt savas sadzīves un praktiskās iemaņas – veselīgi gatavot ēst, mācīties galda kultūru, plānot līdzekļus, svinēt svētkus utml.

 

Kuldīgā vecāku atbalsta grupas “Sargeņģelis” vadīs Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” ģimeņu konsultāciju centra nodarbību vadītāja Inga Mālniece un sociālā darbiniece Vineta Brūdere-Sedliņa.

 


Dalība vecāku grupās ir bezmaksas, taču par vēlmi iesaistīties vēlams ziņot savlaicīgi

Vinetai (27020742 vai e-pastā vineta.brudere@kuldiga.lv) vai Ingai (63322626 vai e-pastā ingamalniece@inbox.lv) 


 

 

Teksta autore: Vineta Brūdere-Sedliņa