SOCIĀLĀS UZŅĒMĒJDARBĪBAS VĒSTNIECE SAŅEM SERTIFIKĀTU

Vakar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijā tika pasniegti sertifikāti sociālās uzņēmējdarbības vēstniekiem, kuru starpā ir arī Kuldīgas sociālā dienesta speciāliste Sarmīte Segliņa.

 


Sociālās uzņēmējdarbības vēstnieki ir aktīvi un radoši dažādu jomu profesionāļi, kuri Latvijas pilsētu un novadu iedzīvotājiem palīdz labāk iepazīt un izprast sociālās uzņēmējdarbības iespējas un nianses.


Kā pastāstīja Sarmīte Segliņa, kura ir Kuldīgas un Talsu reģiona vēstniece, tad līdz šim sociālās uzņēmējdarbības vēstnieku uzdevums centrējās uz sabiedrības un uzņēmēju informēšanu, izglītošanu, bet nu asociācija plānojusi darbību izvērst plašāk un aktīvāk veikt sadarbību ar Latvijas pašvaldībām.

 

 

Teksts un foto: Vineta Brūdere-Sedliņa