SOCIĀLAIS DIENESTS AICINA INTERESANTI PAVADĪT VASARAS NOMETNI

Gribi interesanti pavadīt vasaras brīvlaiku, gūt jaunus draugus un uzzināt daudz aizraujoša par savu novadu? Sociālais dienests aicina piedalīties vasaras nometnē “Mans mantojums” (tīņiem no 10-12 gadiem), kura norisināsies Kuldīgā no 25.06.2018. līdz 06.07. 2018, Sociālā atbalsta – resursu centrā (Liepājas iela 37, 1.stāvā).

 

Vasara ir piemērotākais laiks, lai brauktu ekskursijās, dotos pārgājienos. Kaut arī nometne ilgst tikai dažas dienas, tās laikā Jums būs iespēja iegūt jaunus draugus, uzlabot komunicēšanās prasmes, apgūt daudzas un dažādas jaunas zināšanas, prasmes, kas noder atpūšoties pie dabas. Cilvēkam jau no bērnības jāapzinās: viņš ir dabas daļa. Cilvēka attīstībai būtu jānotiek ciešā vienotībā ar dabu, izzinot, izprotot tās procesus, kā arī iemācoties rūpēties par apkārtējo vidi, saprotot dabas parādības, saudzīgi izmantojot tās resursus. Darīsim to kopā!

 


Pieteikties un sīkāk uzzināt par nometnes programmu var pie sociālās darbinieces Daigas Zemkes (tel. 27020736), Kuldīgas novada p/a „Sociālais dienests”, 2. stāvā, 1. kabinetā līdz 01.06.2016.


 

                                               Trūcīgu un maznodrošinātu ģimeņu bērniem nometne ir BEZMAKSAS

 

 

UZ TIKŠANOS NOMETNĒ!!!