SOCIĀLĀ DIENESTA DARBS PĒC ĀRKĀRTAS SITUĀCIJAS BEIGĀM

Kuldīgas novada pašvaldības aģentūras “Sociālais dienests” darbinieki atsāk klientu pieņemšanu klātienē pirmdienās un ceturtdienās, organizējot tās tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

 

Klientus lūdzam stingri ievērot noteiktos laikus un piesardzības pasākumus, kā arī valdības noteiktās fiziskās distancēšanās prasības.

 

Klientiem saglabājas iespēja dokumentus un sociālās palīdzības vai pakalpojumu pieprasījumus atstāt pasta kastītē Kuldīgā, Dzirnavu ielā 9  vai pagastu pārvaldēs, kā arī parakstītus iesniegumus sūtīt elektroniski uz e-pastu soc.dienests@kuldiga.lv.

 

Joprojām turpinās pasākumi vīrusa izplatības ierobežošanai, tāpēc klientus lūdzam izvērtēt nepieciešamību tikties ar darbiniekiem klātienē, aicinām izmantot iespējas konsultēties telefoniski vai elektroniski.

 

Ar 2020. gada 10. jūniju tiek atjaunoti uz laiku apturētie pakalpojumi Senioru dienas aprūpes centrā un Dienas centrā cilvēkiem ar invaliditāti, nodrošinot vīrusa ierobežošanas prasību izpildi.

 

Pieraksts pa tālruņiem Kuldīgā  63350107,  27020745,  27020749, speciālistu un pagastu sociālo darbinieku kontakti https://socialais.kuldiga.lv/kontakti/