SNIEGS ZINĀŠANAS PAR VEICINOŠIEM FAKTORIEM MUTES VESELĪBĀ UN VESELĪGĀ DZĪVES VEIDĀ

 

Kuldīgā piektdien, 1. decembrī, ikviens aicināts uz konferenci par veselību, kurā ar zināšanām un pieredzi dalīsies gastroenterologs Anatolijs Danilāns, bērnu zobu higiēniste Anda Mironova, ūdens fitnesa trenere Jeļena Miezīte, fizioterapeite Vineta Baukše un citi savas jomas speciālisti.

 

Konference “Mutes veselības veicināšana, veselīgs dzīves veids un dzīves kvalitāte” notiks Mārtiņzālē, Pilsētas laukumā 4, Kuldīgā, un to organizē Slimību profilakses un kontroles centrs sadarbībā ar Viduskurzemes tūrisma apvienību.

 

Konference norisināsies divās daļās.

 

Konferenci 9.30 atklās Veselības ministrijas galvenais speciālists zobārstniecībā Andis Paeglītis, pastāstot par aktualitātēm mutes veselības veicināšanā.

 

Turpinājumā Rīgas Stradiņa universitātes Stomatoloģijas institūta Bērnu nodaļas zobu higiēniste A.Mironova referēs par to, cik svarīga ir mutes un zobu veselība, lai mūsu dzīve būtu kvalitatīva.

 

Savukārt par veselības veicināšanas pasākumiem Latvijā informēs Slimību profilakses un kontroles centra sabiedrības veselības analītiķe Sabīne Zemīte, bet vērtīgus padomus kā dzīvot ilgi un laimīgi, sniegs Rīgas Stradiņa universitātes profesors, gastroenterologs A. Danilāns.

 

Pēc pārtraukuma 13.00 savā pieredzē un zināšanās par fizisko attīstību un ūdens nozīmi mūsu dzīvē dalīsies ūdens fitnesa trenere J.Miezīte. Fiziskās aktivitātes ūdenī daudziem kuldīdzniekiem ir aktuālas, jo teju kā atklāts Kuldīgas jaunais peldbaseins Kalna ielā 6. Baseins ir 25 metrus garš, un tam ir 4 celiņi.

 

Fizioterapeite V.Baukše pastāstīs, kā gūt labsajūtu esot fiziski aktīvam, jo ķermenis ir vieta, kurā mēs dzīvojam, bet uzņēmumu darba efektivitātes un emocionālā intelekta treneris Zuarguss pamācīs, kā dažas komunikācijas metodes var uzlabot pašsajūtu un sarunas.

 

Izglītības darbinieki un ārstniecības personas pēc konferences noklausīšanās varēs saņemt arī tālākizglītības sertifikātu.

 

Dalība konferencē ir bez maksas.

 

Pieteikšanās dalībai pasākumā ir obligāta, zvanot pa tālruni 20371650 vai,

rakstot e-pastā, jana@kuldiga.lv. Pieteikšanās – līdz 2017. gada 30. novembrim.

 

 

Programmu skatīt ŠEIT → PROGRAMMA