SEPTEMBRĪ ATSĀKSIES JAUNO VECĀKU ATBALSTA GRUPA “SARGEŅĢELIS”

“Sargenģelis” ir izglītojoša atbalsta programma mazu bērnu vecākiem, kur jaunie vecāki mācās aprūpēt, saprast un audzināt savus mazuļus. Nodarbību mērķis ir palīdzēt jaunajām ģimenēm, kurās māmiņām un tētiem ir nepieciešams atbalsts un iedrošinošs padoms, lai prasmīgi rūpētos un audzinātu mazuli no dzimšanas līdz diviem gadiem.

 

Nodarbībās vecāki darbojas ar saviem bērniem, un paralēli tiek pārrunātas dažādas aktuālas tēmas – par bērna attīstību konkrētā vecumposmā, par aprūpi, kā veicināt drošu piesaisti, par barošanu, zobu nākšanu, kā nomierināt mazuli, midzināšanas paņēmieniem, bērna drošību, podiņmācību, higiēnu un citiem tematiem. Nozīmīga nodarbību sastāvdaļa ir arī kopīga dziesmiņas dziedāšana savam mazulim.

 


Dalība vecāku grupās, jeb kā citur mammas iesaukušas – “bēbīšu skoliņā”, ir bezmaksas, taču par vēlmi iesaistīties lūgums paziņot iepriekš: Vinetai Brūderei-Sedliņai (27020742 vai e-pastā vineta.brudere@kuldiga.lv) vai Ingai Mālniecei (63322626 vai e-pastā ingamalniece@inbox.lv).


Informācija: Vineta Brūdere-Sedliņa
Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/