“SARGEŅĢELIS” TIKSIES AR VECĀKIEM, LAI PĀRRUNĀTU PAR BĒRNU DROŠĪBU VASARĀ

Pēc neilgas pauzītes  21. jūlijā atsāksies atbalsta grupa vecākiem ar mazuļiem (0 – 2 gadi), jeb “bēbīšu skoliņa” “SARGEŅĢELIS”. Arī šajā “Sargeņģelis” bēbīšu skoliņā kopā ar vecākiem runāsim par bērna drošību vasarā. Dalīsimies pieredzē, ko darīt, ja mazuli sadzeļ bite, kā rīkoties, ja bērns sadzēlies ar nātrēm, kā arī pārrunāsim vēl daudzus citus drošības jautājumus, lai pasargātu savus bērniņus no nepatīkamiem brīžiem un situācijām.

 


Dalība vecāku grupās, jeb kā citur mammas iesaukušas – “bēbīšu skoliņā”, ir bezmaksas, taču par vēlmi iesaistīties, ja iespējams, lūgums paziņot iepriekš:

Vinetai (27020742 vai e-pastā vineta.brudere@kuldiga.lv) vai Ingai (63322626 vai e-pastā ingamalniece@inbox.lv)


Uz sociālā dienesta remontdarbu brīdi “Sargeņģelis” sanāk kopā “Sociālā atbalsta – Resursu centrs” telpās Liepājas ielā 37, 1. stāvā.

 

 

Teksts: Vineta Brūdere-Sedliņa

Attēls: sheknows.com