PIEGĀDĀS SILTAS PUSDIENAS BĒRNIEM NO TRŪCĪGĀM, MAZNODROŠINĀTĀM, DAUDZBĒRNU UN KRĪZES SITUĀCIJĀ NONĀKUŠĀM ĢIMENĒM

No 6. aprīļa Kuldīgas novada pašvaldība nodrošinās siltu pusdienu piegādi Kuldīgas novadā deklarētajiem 1.-12. klašu skolēniem un pirmsskolas obligātās sagatavošanas programmas audzēkņiem no daudzbērnu, maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm, kā arī ģimenēm, kas nonākušas krīzes situācijā – tā 3. aprīļa ārkārtas Domes sēdē lēma Kuldīgas novada Domes deputāti.Šāds lēmums pieņemts, lai atbalstītu ģimenes ārkārtas situācijas laikā. Pusdienas piegādās ārkārtas situācijas laikā, taču ne ilgāk kā līdz 2019./2020.mācību gada noslēgumam.

 

Pusdienas bērniem, ievērojot visus nepieciešamos piesardzības pasākumus un pastiprināti dezinficējot telpas, gatavos V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas ēdnīcā. Paldies V. Plūdoņa Kuldīgas vidusskolas direktoram Mārtiņam Burkem-Burkevicam, skolas ēdnīcas vadītājai Solvitai Bittei un viņas komandai par atsaucību šī jautājuma risināšanā! Lai pusdienu porcijas saglabātos siltas, tās iesaiņos termotraukos un maisiņā.

 

Piegādes nodrošinās noteiktos laikos, ievērojot visas drošības un piesardzības prasības. Informācija par piegādes laikiem tiks nosūtīta uz ģimenes norādīto mobilo tālruni līdz 6. aprīļa plkst. 11.00.

 

Kuldīgā dzīvojošajiem bērniem pusdienas nogādās piecas piegādes vienības, kuru darbību nodrošinās Kuldīgas 2. vidusskola, Kuldīgas Centra vidusskola, Kuldīgas novada Bērnu un jauniešu centrs un Kuldīgas novada Sporta skola. Aicinām pusdienu saņēmējus stingri ievērot sociālās distancēšanās noteikto attālumu, ja pusdienas ir jāsaņem kādas daudzdzīvokļu mājas pagalmā, kas ir norādītā saņemšanas adrese vairākiem bērniem.

 

Pusdienu piegādi bērniem pagastos organizēs pagastu pārvalžu vadītāji. Ņemot vērā to, ka atsevišķas ģimenes dzīvo attālās lauku viensētās, pašvaldības izpilddirektores vietniecei Agnesei Bukai būs tiesības vienoties ar ģimeni un ikdienas pusdienu piegādi aizstāt ar līdzvērtīgu pārtikas produktu pakas piegādi reizi nedēļā.

 

Pašvaldība aicina būt saprotošiem, ievērot piegādes laikus un ziņot, ja ir kādas nesaprašanās. Pašvaldība pirmo reizi veic tik apjomīgu un sarežģītu piegādi, līdz ar to ceram uz iedzīvotāju atbalstu un atsaucību. Jautājumu gadījumā lūgums sazināties, rakstot uz e-pastu: BRIVPUSDIENAS@KULDIGA.LV