“PEP” MAMMAS ATBALSTS ĢIMENEI

 

Bērniņa piedzimšana parasti ir gaidīts un priecīgs notikums, tomēr neizbēgami tam līdzi nāk arī sava deva grūtību, kas var aizēnot prieku.

 

– Satraukums, vai manam bērniņam viss ir labi, vai es esmu labs vecāks?

– Bailes, vai pareizi viņu aprūpēju un audzinu?

– Vilšanās, ka izsapņotais skaistais laiks ar mazo bērniņu reizēm var izrādīties tik ļoti grūts, neziņa, kā rīkoties sarežģītos mirkļos.

– Dusmas un izmisums, jo ir tik daudz viedokļu par to, kā ir jādara un jādzīvo!

– Skumjas, ka viss nu ir savādāk un nekad vairs nebūs , kā agrāk. Šo visu piedzīvot ir normāli, ja vien šīs emocijas nesamilzt un nekļūst par jauno vecāku ikdienas sastāvdaļu.

 

Īpaši apmācītas un sagatavotas vecāku atbalsta personas PEP mammas dodas pie ģimenes uz mājām, lai uzklausītu, atbalstītu un sniegtu iedrošinājumu viņu jaunajā mammas/tēta lomā. Dažreiz dzīvē nevajag gudru padomu. Pietiek ar ausīm, kuras sadzird un sirdi, kura saprot.

 

Mammas Ieguvumi:

♥ Iespēja pārrunāt šobrīd aktuālās tēmas, kas skar Tavu BŪŠANU ar bērniņu (ēdināšana, tavs un mazuļa miegs, mazuļa raudāšana u.c.)

♥ Iespēja saņemt individuālu emocionālo atbalstu (sakārtot domas par to, kā tu jūties, kas tevi satrauc)

♥ Iespēja par sev svarīgo runāt Jums ar mazuli ērtā un drošā vidē (mājā vai dzīvoklī) 1,5 h garumā

 

 

Apstājies savā skrējienā un parūpējies par savu emocionālo labsajūtu! Tu esi svarīga!

 

 

 


Ja jūti, ka esi emocionāli un fiziski nogurusi, zvani PEP mammai apmācībā Ingai Mālniecei (28325904) un pēc abpusējas vienošanās, PEP mamma Tev steigsies palīgā!


 

 

Informatīvā materiāla DRUKAS VERSIJA BUKLETS_PEP_mamma