#paliecmājās BRĪVPRĀTĪGO PALĪDZĪBAS KUSTĪBA

Brīvprātīgo palīdzības kustības mērķis ir savest kopā brīvprātīgos ar cilvēkiem, kam palīdzība nepieciešama ir visvairāk – senioriem un citiem cilvēkiem pašizolācijā, kuriem noderētu kāds, kas aiziet uz veikalu vai aptieku. Visi brīvprātīgie un cilvēki, kuriem palīdzība ir nepieciešama, reģistrējas brīvprātīgo palīdzības kustības platformā, līdz ar to saziņa ar starp cilvēkiem ir droša!

 

#paliecmājās

 

COVID-19 ierobežojumi var skart visus no mums, bet īpaši bīstama to neievērošana ir augsta riska grupas cilvēkiem, piemēram, senioriem. Tikai viņu palikšana mājās var glābt dzīvību. Mēs, aktīvie, varam palīdzēt savas pilsētas un apkaimes cilvēkiem – nopirkt produktus, izvest pastaigāties suni vai vienkārši piezvanīt parunāt.

 

 

Mūs vari sazvanīt jebkurā laikā

 

Atceries, ka mēs nesniedzam medicīnisku palīdzību. Ja novēro saslimšanas simptomus, nekavējies un zvani 113. Ja neesi pārliecināts kā rīkoties, zvani uz COVID-19 informatīvo tālruni 67387661; 25661991.

 

Kādu palīdzību varu saņemt?

 

Mēs piedāvājam brīvprātīgo palīdzību ikvienam riska grupā vai karantīnā esošam cilvēkam pirmās nepieciešamības preču iegādei un citam būtiskam atbalstam, lai varētu palikt mājās. Par pasūtīto preču apmaksu vienojas pasūtītājs un brīvprātīgais.

 

Vairāk informācijas kustības mājaslapā – https://paliec-majas.lv/