“PAĒDUŠAI LATVIJAI” PĀRTIKAS BANKA AICINA ZEMNIEKUS NEIZMEST BRĀĶĒTOS PRODUKTUS, BET TOS ZIEDOT

“Saimniek, neizmet brāķētos augļus un dārzeņus!”,tā skan “Paēdušai Latvijai” pārtikas bankas un viņu sadarbības partnera biedrības “Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome” aicinājums zemniekiem neizmest vai neatstāt uz lauka sapūšanai tos augļus un dārzeņus, kas neatbilst standartam, vai vizuālu bojājumu dēļ nav iespējams realizēt tālāk, bet gan būt solidāriem un ziedot tos trūcīgākajiem Latvijas iedzīvotājiem.

13575919_10154394134864306_7015402400140669715_o

Šos produktus iespējams ziedot “Paēdušai Latvijai”, trūkumā nonākušo ģimeņu atbalstam, lai iedzīvotājus nodrošinātu ar veselīgu vietējo produkciju. 

Apmeklē http://paedusailatvijai.lv/kontakti , atrodi tuvāko izdales punktu un sazinies, lai vienotos par produkcijas ziedošanu. Kuldīgā “Paēdušai Latvijai” sadarbība norisinās ar “Mamma mammai fonds”, Pilsētas laukumā 4-12.

               

   Teksts: Vineta Brūdere-Sedliņa

Foto: www.paedusailatvijai.lv