NU ARĪ MAZNODROŠINĀTIE AR IENĀKUMIEM ZEM 188,00 EURO VAR SAŅEMT PĀRTIKAS PAKAS

No 1. aprīļa arī maznodrošinātie ar ienākumiem līdz 188.00 euro var saņemt ES atbalstītās pārtikas pakas. Ja ģimenē ir bērni, tad var saņemt arī higiēnas pakas un mācību līdzekļus skolēniem.

Lai Kuldīgas novada maznodrošinātie saņemtu ES atbalstu, tiem Sarkanajā krustā (Kuldīgas pilsētas iedzīvotājiem) vai pie sava pagasta sociālā darbinieka (pagasta teritorijā dzīvojošajiem) jāuzrāda sociālā dienesta izsniegtā izziņa par MAZNODROŠINĀTO statusu.

Maznodrošinātas personas vai ģimenes, kuru vidējie ienākumi mēnesī nepārsniedz 188 eiro, turpmāk saņems IZZIŅAS ar ATZĪMI, ka tās atbilst Fonda atbalsta saņemšanas nosacījumiem.Ja Jums ir izsniegta izziņa, kurā nav ĪPAŠĀS atzīmes par fonda atbalstu, tad LŪGUMS SAZINĀTIES ar sociālo dienestu (63350107) vai pagasta pārvaldes sociālo darbinieku un vienoties par JAUNAS IZZIŅAS SAŅEMŠANU!!!


 

 

Teksts: Vineta Brūdere-Sedliņa