NOSLĒGUSIES KULDĪGAS NOVADA SOCIĀLĀ DIENESTA ĒKAS SILTINĀŠANA

Noslēgusies Kuldīgas novada Sociālā dienesta ēkas Dzirnavu ielā 9 siltināšana – Sociālā dienesta speciālisti atkal pieņem apmeklētājus ierastajās telpās.

 

Projekta mērķis bija ēkas atjaunošana, lai samazinātu siltuma aizplūšanu apkārtējā vidē, uzlabotu ēkas energoefektivitāti, kā arī samazinātu pašvaldības izdevumus par ēku uzturēšanu un paaugstinātu ēku ilgtspēju un kvalitāti.

 

Projekta ietvaros uzlabota ēkas energoefektivitāte – siltināta ēkas fasāde un cokols, bēniņu un pagraba pārsegumi, nomainīts jumta segums, jumta konstrukcijas un logi, kā arī atjaunots ēkas ieejas mezgls. Ēkas jumta krāsošana tiks veikta pavasarī, kad būs šādu darbu veikšanai atbilstoši laikapstākļi.

 

Atbilstoši iepirkumam būvdarbus veica pilnsabiedrība “Konsorcijs RT-ALTE”, būvuzraudzību nodrošināja SIA STRUŅĶKROGS, būvuzraugs Dainis Šēlis, bet autoruzraudzību – SIA “2B ARHITEKT” arhitekte Baiba Beķere. Kopumā būvniecība izmaksāja 286 868,62 eiro, ieskaitot PVN.

 

Projekta „Sociālā dienesta ēkas energoefektivitātes uzlabošana Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, Kuldīgas novadā” īstenošanai piesaistīts līdzfinansējums 85% apmērā no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) 4.2.2.specifiskā atbalsta mērķa “Atbilstoši pašvaldības integrētajām attīstības programmām sekmēt energoefektivitātes paaugstināšanu un atjaunojamo energoresursu izmantošanu pašvaldību ēkās” otrās kārtas ietvaros.

 

 

Informācija: kuldiga.lv

Foto: Ričards Sotaks