No 1. JŪLIJA KULDĪGAS NOVADA SOCIĀLO DIENESTU VADA SARMĪTE SEGLIŅA

Kuldīgas novada pašvaldības aģentūru “Sociālais dienests” no 1. jūlija vada Sarmīte Segliņa – tā 25. jūnija Domes sēdē lēma Kuldīgas novada Domes deputāti.

 

S.Segliņai ir otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība iestādes un uzņēmuma vadībā, kā arī Liepājas Universitātē iegūts profesionālais maģistra grāds vadības zinībās sabiedrības vadībā. Tāpat viņa pilnveidojusi savas zināšanas dažādos kursos un apmācībās.

 

S. Segliņa pašvaldībā strādā jau 16 gadus. Kopš 2005. gada viņa veikusi grāmatvedes un vecākās grāmatvedes pienākumus pašvaldības aģentūrā “Sociālais dienests”, kā arī guvusi pieredzi vairāku Eiropas Sociālā fonda projektu sagatavošanā un finanšu vadībā. Ikdienā strādājot kopā ar sociālajiem darbiniekiem, S. Segliņa praktiski apguvusi sociālā darba un sociālo pakalpojumu nozīmi un efektivitāti. Kopš 2018. gada viņa ir sociālās uzņemējdarbības vēstniece, veicot brīvprātīgo darbu sociālās uzņēmējdarbības attīstības veicināšanā un popularizēšanā Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijā.

 

Sociālajam dienestam bija nepieciešams jauns vadītājs, jo līdzšinējā ilggadējā Sociālā dienesta direktore Maruta Jautaiķe nolēmusi doties pelnītā atpūtā. Uz izsludināto vakanci bija pieteikušies seši pretendenti.

 

 

 

Informāciju sagatavoja:

Kristīne Duļbinska, Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Kuldīgas novada pašvaldība

www.kuldiga.lv