NO 1. APRĪĻA ARĪ MAZNODROŠINĀTIE AR IENĀKUMIEM ZEM 188 EURO VARĒS SAŅEMT ES ATBALSTU

No 1. aprīļa ne tikai trūcīgām un krīzes situācijā nonākušām ģimenēm, bet arī MAZNODROŠINĀTĀM ģimenēm ar ienākumiem līdz 188 eiro, būs pieejami Eiropas Savienības atbalstītie pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu komplekti.

Tāpat kā līdz šim, atbalsta saņemšana notiks ar sociālā dienesta izsniegtajām izziņām. Turpmāk uz sociālā dienesta izsniegtajām izziņām maznodrošinātajiem būs noteikta rakstiska atzīme par saņemamo ES atbalstu.

Ja ģimenei maznodrošinātais statuss ir piešķirts pirms 1. aprīļa, tad šādā gadījumā ģimenei atkārtota ienākumu izvērtēšana nav jāveic, tikai nepieciešams vērsties sociālajā dienestā un lūdzot JAUNAS izziņas izdrukāšanu.

Kuldīgas pilsētā Eiropas Atbalsta fonda pārtikas, higiēnas un mācību līdzekļu komplektus, kā līdz šim, varēs saņemt Latvijas Sarkanā krusta filiālē Kuldīgā, Baznīcas ielā 29 un pagastu iedzīvotāji pie saviem sociālajiem darbiniekiem pagastu pārvaldēs.

 

Teksts: Vineta Brūdere-Sedliņa