MENTORPROGRAMMA JAUNIEŠIEM NU ARĪ KULDĪGĀ!

Sestdien, 25. martā, “Mentor Latvia” Kuldīgā atklāja JAUNO REĢIONU MENTORPROGRAMMU, kas attīstās arvien jaunos Latvijas reģionos. Šogad mentorprogramma būs pieejama Saldū, Jelgavā un Tukumā un pirmo reizi arī KULDĪGĀ!

 

Kopumā reģionos sadarbosies 33 jauni mentorpāri: KULDĪGĀ – 5, Saldū – 4, Jelgavā – 10 un Tukumā – 14.

 

Reģionu mentorprogrammu atklāšanas pasākumā Kuldīgā jaunieši pirmo reizi iepazinās ar saviem mentoriem un piedalījās dažādās aktivitātēs, lai varētu iepazīties un atrast kopīgas intereses, kā arī pārrunāt turpmāko sadarbību.

 

Novēlam jaunajiem mentorpāriem abpusēju sapratni, sadarbību un pacietību, jo jebkuru attiecību veidošanā nepieciešams laiks!

Vairāk foto no pasākuma skatīt galerijā → http://socialais.kuldiga.lv/gallery/mentorprogrammas-atklasanas-svetki-kuldiga/ 

Teksts un foto: Mentor Latvia

Ievietoja: Vineta Brūdere-Sedliņa