LŪDZAM SOCIĀLAJAM DIENESTAM ADRESĒTUS IESNIEGUMUS IESŪTĪT ELEKTRONISKI

Kuldīgas novada sociālais dienests, ievērojot valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības un šī brīža situāciju Kuldīgā un novadā, lūdz sociālā dienesta klientus saziņai ar sociālajiem darbiniekiem izmantot attālinātās kontaktēšanas formas (telefoniski,  e-pastā un citus populāras un klientam pieejamas elektroniskās saziņas vietnes).

 

Atgādinām, ka IESNIEGUMUS var iesniegt arī elektroniski, tos ieskenējot un sūtot uz soc.dienests@kuldiga.lv . Klientiem saglabājas iespēja dokumentus un sociālās palīdzības vai pakalpojumu pieprasījumus atstāt pasta kastītēs Kuldīgā, Dzirnavu ielā 9  vai pagastu pārvaldēs, kā arī iesniegumus iespējams nosūtīt ar portāla Latvija.lv  starpniecību.

 

Ja cilvēkam ir piekļuve datoram ar interneta pieslēgumu un ir iespējams iesniegumu izdrukāt, tad veidlapas pieejamas sociālā dienesta mājas lapā www.socialais.kuldiga.lv sadaļā “Iesniegumi”. Aizpildīts un parakstīts iesniegums jāieskenē un jānosūta uz e-pastu soc.dienests@kuldiga.lv Kā papildus iespēja ir iesniegumu pašvaldībai iesniegt ar Latvija.lv starpniecību. Sociālā dienesta mājas lapā (kreisajā malā) atradīsiet norādi uz Latvija.lv, kur varēsiet iesniegt elektronisko iesniegumu ar savu lūgumu pēc palīdzības. Iesniegums pēc iespējas ātrāk tiks izskatīts un normatīvo aktu kārtībā tiks sagatavots lēmums par palīdzības iespējām.

 


 

Sociālais dienests aicina un lūdz sabiedrību būt vērīgiem, izpalīdzīgiem un ieinteresētiem līdzdarboties, lai ierobežotajos apstākļos varam sniegt sociālo atbalstu tiem, kuriem tas šobrīd visvairāk nepieciešams.

 


 

 

 

Sociālā darbiniece: Vineta Brūdere-Sedliņa