KULDĪGĀ VIESOJAS UN AR PERSONĪGO PIEREDZI CĪŅĀ AR ALKOHOLISMU DALĀS AIVA HOFMANE

 

Oktobrī par Aivu Hofmani no Talsiem varēja lasīt žurnālā IEVA, bet šodien, tas ir 29. novembrī, Aiva ar dzīvesbiedru Inartu viesojās Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” “Sociālā atbalsta-Resursu centrs” un neformālā gaisotnē, vaļsirdīgi klātesošajiem liecināja par savu cīņu ar alkohola atkarību, kuru pieveikt palīdzējusi ticība un stipra paļaušanās uz Dievu. Aiva atzīst, ka liela nozīme cīņai ar atkarību ir tās ATZĪŠANA, nevis mūžīgā noliegšana.

Aiva ir mamma, sieva, medmāsa P. Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas reanimācijas nodaļā  un namamāte viesu mājā «Rezidence Kurzeme» Talsu novadā. Aivai ir iegūta sociālā darbinieka izglītība ar sapni strādāt sociālo darbu un palīdzēt sievietēm atbrīvoties no alkoholisma.

 

Šodien ar savu dzīvesstāstu dalījās ne vien Aiva un viņas dzīvesbiedrs Inarts, bet arī klātesošie klausītāji, kuri atzina, ka tāpat kā atkarība sagrauj cilvēka dzīvi, tāpat līdzi cieš līdzatkarīgie – bērni, sievas vai vīri, radi un pat draugi.

 

 

 

 

 

 

 


 

SVARĪGI →→→ Ja Tev pašam, Tavam tuviniekam, radiniekam vai draugam ir atkarību problēmas, bet tu nezini kā palīdzēt, tad zini, ka vari vērsties pēc palīdzības pie sociālās darbinieces Leldes Rozevskas, kura apmeklētājus pieņem “Sociālā atbalsta-Resursu centrs”, Kuldīgā, Liepājas ielā 37 (bijušajā vecās slimnīcas uzņemšanas nodaļā). Pirms apmeklējuma vēlams sazināties iepriekš pa tālruni 63323427, mob. 27021901 vai e-pastā lelde.rozevska@kuldiga.lv


 

 

Teksts un foto: Vineta Brūdere-Sedliņa