KULDĪGĀ JAUNIEŠI AR SAVIEM MENTORIEM IEPAZĪST POLICIJAS DARBU

Otrdien, 26. septembrī, Kuldīgā jaunieši un mentori varēja iejusties kārtības sargu ādā, iepazīstot policijas ikdienas darbu pasākumā par personīgo drošību. Tā kā jaunieši nereti iekļūst dažādās situācijās, kas apdraud viņu drošību, ekskursija Kuldīgas pašvaldības policijas iecirknī bija vērtīga ne tikai iepazīstot policijas darbu, bet arī uzzinot, kādā veidā iespējams izvairīties no riskantām situācijām un pasargāt sevi.

 

Kuldīgas novada pašvaldības policijas priekšnieks Rinalds Gūtpelcs izrādīja policijas iecirkņa telpas un īslaicīgās uzturēšanas kameru. Jauniešiem bija iespēja uzmērīt policista bruņuvesti un ķiveri, aplūkot īstus rokudzelžus.

Pasākuma dalībnieki uzzināja par policijas biežākajiem izsaukumiem ikdienā, varēja apskatīt Kuldīgu no likumsargu puses videokameru telpā, kur tiek fiksēts ikdienā Kuldīgā notiekošais. Savā stāstījumā Rinalds Gūtplecs uzsvēra, ka ikviens pārkāpums, kas tiek fiksēts, var atstāt iespaidu uz jauniešu nākotni un darba iespējām policijā vai dienestā armijā. Jauniešiem interesēja jautājumi, kā var kļūt par policistu un, kas jāmācās, lai apgūtu šo arodu.

 

Pasākuma noslēgumā ikviens varēja saņemt balvu no Grindeks – atstarotājus, kas palīdzēs jauniešiem rūpēties par savu drošību tumšajā rudens laikā. Paldies Rinaldam Gūtpelcam par atsaucību dalībai pasākumā un iespēju iepazīties ar Kuldīgas novada pašvaldības ikdienas darbu un telpām, kā arī sirsnīgs paldies Grindex par noderīgājām balvām!

 

Pēc pasākuma mūsu reģionālā koordinatore Ļuba kopā ar jauniešiem baudīja pikniku pie Ventas rumbas un priecājās par “lidojošajām zivīm”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teksts un foto:  Mentor Latvia

Ievietoja: Vineta Brūdere-Sedliņa