KULDĪGĀ DARBU SĀK AA GRUPA

No 2019. gada 3. decembra Kuldīgā savu darbību sāk jauna Anonīmo Alkoholiķu grupa, jeb AA. Anonīmie Alkoholiķi ir vīriešu un sieviešu sadraudzība, kurā viņi dalās savā pieredzē, spēkā un cerībās, lai atrisinātu savu kopējo problēmu un palīdzētu citiem atveseļoties no alkoholisma.

 

 

Vienīgā prasība piederībai ir vēlēšanās atmest dzeršanu. AA nav ne iestāšanās, ne dalības maksas. Biedri paši sevi uztur, pateicoties saviem ziedojumiem. AA nav saistīti ar sektām, konfesijām, politiku, organizācijām vai iestādēm. Sapulču dalībnieku mērķis ir palikt skaidrā un palīdzēt sasniegt skaidrību citiem alkoholiķiem. Anonimitāte ir AA Tradīciju garīgais pamats, vienmēr atgādinot, ka principiem jābūt svarīgākiem par personībām. Kontakpersona Kuldīgā: Liene 29799415. Sapulces notiek otrdienās (par pulksteņa laiku iepriekš vienojoties), Latvijas Apvienotā metodistu Baznīcas telpās Policijas ielā 8, Kuldīgā.