KULDĪGĀ AKTĪVI DARBOJAS “SOCIĀLĀ ATBALSTS-RESURSU CENTRS”

Nepilnu gadu kā Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” darbojas “Sociālā atbalsta-Resursu centrs” (turpmāk – SARC), kuru vada sociālā darbiniece Agnese Inapša. SARC atrodas Kuldīgas centrā – Liepājas ielā 37, kuru kuldīdznieki labi zina kā bijušo Kuldīgas slimnīcas uzņemšanas nodaļu.

 

Ikdienā SARC strādā divas sociālās darbinieces Agnese Inapša un Lelde Rozevska. Kalendārā gandrīz katra diena ir ieplānota kādam pasākumam vai atbalsta grupām. Vasarā šeit divas reizes mēnesī tiekas jauno vecāku atbalsta grupa “SARGEŅĢELIS” kā arī māmiņu klubs, kuru vada Inga Mālniece. Tāpat sociālās darbinieces konsultē cilvēkus, kuriem ir atkarību problēmas pašiem vai ģimenes locekļiem, šeit var vērsties pēc padoma vai palīdzības vecāki, kuri nezina kā rīkoties ar savu “adataino” pusaudzi vai arī jaunajam cilvēkam zudusi motivācija mācīties vai radušās uzvedības problēmas.

 

A. Inapša informē, ka SARC droši var vērsties arī mazākumtautību pārstāvji un citas personas, kurām ir grūti iekļauties sabiedrībā. A. Inapša min, ka nākotnē plānots rīkot atbalsta grupas Kuldīgas novada romu tautību pārstāvjiem un jau ir ievadītas sarunas ar interesentiem.

 

“Sociālā atbalsta-Resursu centrs” buklets ŠEIT → Resursu centra buklets

 

 

Informāciju sagatavoja: Vineta Brūdere-Sedliņa