KLĀT IR RUDENS UN SOCIĀLAJĀ DIENESTĀ ATSĀKAS PAŠPALĪDZĪBAS GRUPAS SIEVIETĒM

Kā ierasts, ar rudens iestāšanos, Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests”  uzsāk pašpalīdzības grupas sievietēm.  Grupu norises laiks un vieta ir nemainīga – katru trešdienu, Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, 2. stāva zālē.

 


Pirmā pašpalīdzības grupas tikšanās notiks 2. oktobrī plkst. 16:00, Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, sociālā dienesta 2. stāva zālē. 


 

Tikšanās pašpalīdzības grupā  tiek organizētas vienu reizi nedēļā. Tās dod iespēju sievietēm satikties  ārpus mājas, tādējādi veicinot sieviešu socializāciju, sadarbību un vēlmi aktīvi līdzdarboties. Paralēli tam „iziešana no mājām” palīdz paaugstināt sieviešu pašnoteikšanos, veicina ieņemt aktīvu pozīciju, lai risinātu sadzīviskas, profesionālas un personiskas grūtības. Grupas tikšanās reizēs sievietes tiekas ar interesantiem cilvēkiem, nodarbojas ar rokdarbiem un dalās savā pieredzē.

 

Ja informācija Tevi uzrunāja – piesakies pie sociālās darbinieces Daigas Zemkes (sociālā dienesta 2. stāvā, 1. kabinetā), vari arī pieteikties piezvanot  (27020736) vai atrakstot e-pastu: daiga.zemke@kuldiga.lv