JAUNO VECĀKU ATBALSTA GRUPA “SARGEŅĢELIS” ARĪ ĒDOLĒ

“Sargeņģeļa” programmu un  nodarbību saturu ir izstrādājis centrs “Dardedze” un centra speciālistu vadībā Ēdoles un Īvandes pagastu sociālās darbinieces ir apguvušas iemaņas strādāt ar ģimenēm, kurās ir bērniņi no dzimšanas līdz 2 gadu vecumam. Kopā mācīsimies rūpēties par bērniņu, labāk izprast savu bērnu un sevi, iegūsim zināšanas par bērnu attīstību, barošanu, pozitīvas piesaistes veidošanu. Kopā rotaļāsimies un, atbalstot viens otru, mācīsimies no citu pieredzes.

 

— Atbalsta grupā piedalās: mamma un/vai tētis kopā ar bērnu

— Tiksimies: 2 reizes mēnesī, kopā 14 nodarbības. Katras nodarbības ilgums 2 stundas

— Grupas vadītājas: sociālās darbinieces Liene Benefelde un Ligita Bergmane

— Tikšanās vieta:  Ēdoles kultūras nama mazā zāle

 

Lūgums potenciālajiem dalībniekiem pieteikties līdz 20.09.2018!!!

 

Plašāku informāciju var iegūt, zvanot uz numuriem 22013423(Ligitai) vai 29335412(Lienei) vai rakstīt: ligita.bergmane@kuldiga.lv, vai nākt  personīgi Ēdoles pagasta pārvaldē, Dārza 6 pie sociālās darbinieces.

 

Drukas versija ŠEIT: Sargeņģelis