IESPĒJA PIETEIKTIES NOMETNĒ “ŠURUM-BURUMS”!

Bērni, pusaudži un arī viņu vecāki aicināti pieteikties diennakts piedzīvojumu nometnei ŠURUM-BURUMS, kas notiks no 17.-21. jūlijam Aizputes novada Cīravā. Nometne tiek organizēta projekta “Kurzeme visiem” ietvaros un tās dalībnieku līdzmaksājums ir tikai sākot no 50EUR!

 

Nometnes mērķis ir neformālā un piedzīvojumiem bagātā atmosfērā saliedēt bērnus, vecākus un pat veselas ģimenes! Tās ietvaros paredzēta plaša programma kopīgām un atsevišķām aktivitātēm lieliem un maziem dalībniekiem savu talantu, spēju izpratnei, kopības garam un saliedētībai.

 

Nometni organizē SIA „PURE Academy” Kurzemes plānošanas reģiona projekta „Kurzeme visiem” ietvaros. Projektu finansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts.

 

Plašāka informācija šeit:

→  APRAKSTS http://pureacademy.lv/index.php/gimenes-surum-burums-2018/

→  NOMETNES PROGRAMMA http://pureacademy.lv/wp-content/uploads/2018/05/Nometnes-programma1.pdf

→  PIETEIKUMA ANKETA https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScmadpExhh0O5vLmyaH99JyWbvIu7hlHCkwZLK7WHY46NnbJQ/viewform

 

 

Nometnes mērķis ir neformālā un piedzīvojumiem bagātā atmosfērā saliedēt bērnus, vecākus un pat veselas ģimenes! Tās ietvaros paredzēta plaša programma kopīgām un atsevišķām aktivitātēm lieliem un maziem dalībniekiem savu talantu, spēju izpratnei, kopības garam un saliedētībai:

 

  • Piedzīvojumu ŠURUM–BURUMS (pārgājieni, pikniki, trases, sacensības u.c.)
  • Sportiskais ŠURUM–BURUMS (vingrošana, amizantas sporta spēles u.c.)
  • Veselīgais ŠURUM–BURUMS (veselīga un garda ēšana u.c.)
  • Izzinošais ŠURUM–BURUMS (sevis un savstarpējo attiecību izzināšana u.c.)
  • Radošais ŠURUM–BURUMS (gleznošana uz zīda, dejas, aktiermeistarība u.c.)
  • Izklaides ŠURUM–BURUMS (vakara ballēšanās un sadziedāšanās u.c.)

 

Visu nometnes laiku dalībniekiem būs iespēja individuāli konsultēties ar pārmaiņu treneri un seksologu Arturu Šulcu. Savukārt aktiermeistarības darbnīcu vadīs Latvijā plaši pazīstamais aktieris Ēriks Vilsons, bet zīda apgeznošanas darbnīcu – māksliniece Vita Strīķe.

 


 

!!! Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” ATGĀDINA, ka tām ģimenēm, kurām ir piešķirts trūcīgs vai maznodrošināts statuss, reizi gadā ir iespējas saņemt pabalstu bērnam vai jaunietim ēdināšanai nometnē (par iespēju saņemt pabalstu interesēties pa tālruni 63350600).

 


 

Informāciju sagatavoja:

Inese Siliņa
Kurzemes plānošanas reģions

projekta “Kurzeme visiem”

sabiedrisko attiecību speciāliste

m.t. 29811722