HIV PACIENTU INFORMĀCIJAI

SVARĪGI: Ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības riskus, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas ārsti informē un lūdz ņemt vērā, ka plānveida ambulatorie pakalpojumi netiks sniegti pacientiem ar elpceļu slimību simptomiem!

 

 

Līdzestības kabinets pacientus klātienē nepieņem.

 

 

HIV pacienti poliklīnikā pagaidām tiek pieņemti, bet ārsts katru gadījumu izvērtē atsevišķi, vai pacientam obligāti jāierodas (obligāti ir nelīdzestīgiem pacientiem un tie, kuriem jānodod analīzes un vēl citi izņēmuma gadījumi).

 

 

Ārsti iepriekšējā dienā izvērtē, kuram pacientam jāierodas un tad reģistratūra informē pacientus. Pārējiem pacientiem e-veselībā izraksta medikamentu receptes un tos var saņemt jebkurā vietā Latvijā, visērtāk Mēness aptiekā.

 

 

Pirmreizēji diagnisticētiem saglabājas “zaļais koridors” pakalpojums.

 

 

Informāciju sagatavoja: sociālā darbiniece Lelde Rozevska