GUDENIEKOS IR IESPĒJA PIEDALĪTIES SOCIĀLO PRASMJU DARBNĪCĀS

Kuldīgas novada Gudenieku pagastā Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” pirmo reizi  organizē  sociālo prasmju darbnīcas, ar mērķi veicināt vietējo iedzīvotāju līdzdalību savas situācijas risināšanā, attīstot sociālās prasmes un veiconot izpratni par savstarpējo attiecību nozīmi. Sociālajās prasmju darbnīcās piedalās arī interesenti no Ēdoles pagasta. Pirmā nodarbība Gudeniekos notikusi jau 21. septembrī un kopumā plānotas 10 prasmju darbnīcas.

 

Daļai sabiedrības  pašsaprotama lieta ir visvienkāršāko ēdienu pagatavošana vai prasmes pagatavot kaut ko pašam ar savām rokām, tomēr līdzās mums ir sabiedrības daļa, kurai vēl ir jāapgūst prasmes nodrošināt savas un savu bērnu pamatvajadzības, kā arī trūkst izpratne par personiskajām un ģimenes vērtībām, kā arī trūkst prasmes organizēt sadzīvi, pieņemt lēmumus un risināt ikdienišķas problēmas.

 

Nodarbību vadītājas Daces Nastevičas vadībā notiek dažādas radošās aktivitātes – kolāžu veidošana, dekupāža,  u.c. Dace Nasteviča vada arī mūzikas un kustību nodarbības, kur klienti dzied un vingro mūzikas pavadībā. Nodarbībās, ko vada sociālā darbiniece Ligita Bergmane, ir iespēja uzlabot jau esošās sociālās un sadzīves prasmes kā arī apgūt jaunas.

 

Sociālo prasmju darbnīcas nodarbības notiek 1 reizi nedēļā – piektdienās, no plkst. 10.00 – 12.00.

 

Vairāk informāciju var iegūt, zvanot pa tālr. 27885233 (Jolanta Dombrovska) vai 22013423 (Ligita Bergmane).

 


→ Foto redzamās personas ir devušas piekrišanu attēlu publicēšanai!!!

 

 

Teksts: Jolanta Dombrovska

Foto: Ligita Bergmane un Brīvā Māras skola & centrs Māruguns arhīva foto