FOTOKONKURSS “MANAS ĢIMENES CEĻŠ”

clip_image002

Labklājības ministrija sadarbībā ar “Zvaigzne ABC”, Latvijas Valsts ceļi, Latvijas Ceļu muzejs un portālu www.mammamuntetiem.lv. aicina ikvienu piedalīties fotokonkursā “Mans ģimenes ceļš”. Konkursa ietvaros jāiesūta fotogrāfijas kurās ir iemūžinātas Latvijas upes, kas caurvij kādas ģimenes dzīvi vai raisa asociācijas ar ģimenes tēmu pozitīvās emocijās. 

Dalībai konkursā savu fotogrāfiju no 2016. gada 1. aprīļa līdz 2016. gada 8. maijam lūgums sūtīt uz portālu www.mammamuntetiem.lv (e-pasta adrese redakcija@mammam.lv).

Konkursa mērķis ir aicināt saskatīt un iemūžināt skaistas, mākslinieciskas vai neparastas Latvijas dabas ainavas ar lielākām vai mazākām upēm, kas atspoguļo kādas ģimenes dzīvi, ikdienu, hobiju vai notikumus, kas emocionāli pozitīvā gaisotnē asociējas vienlaikus ar ģimenes un upju tematiku.

Labākās konkursā pieteiktās fotogrāfijas projicēs uz ekrāna 2016. gada 21. maijā koncertuzveduma “Mans ģimenes ceļš” laikā Šlokenbekas muižā (Milzkalnē, Engures novadā), bet divdesmit no tām visu vasaru varēs apskatīt izstādē Latvijas Ceļu muzejā.

Fotokonkursa laureātus aicināsim uz apbalvošanas ceremoniju 2016. gada 21. maija vakarā Šlokenbekas muižā, kur viņiem sabiedrībā pazīstamas personas koncertuzveduma laikā pasniegs balvas un sarūpētos pārsteigumus no Latvijas Valsts ceļiem, LM un “Zvaigzne ABC”. Savukārt tas konkursa dalībnieks, kura fotogrāfija saņems augstāko novērtējumu www.mammamuntetiem.lv lasītāju balsojumā, saņems speciāli sarūpētu balvu.

Vairāk par konkursa noteikumiem un balvām lasi: FOTOKONKURSA NOTEIKUMI

Atgādinām, ka piedalīšanās konkursā ir lieliska iespēja ģimenēm pavadīt laiku kopā ārpus mājas vai dzīvokļa kopā ar saviem bērniem un tuviniekiem, lai novērtētu savas apkārtnes vērtības un iemūžinātu tās lieliskos fotoattēlos!