LABKLĀJĪĪBAS MINISTRIJAS SANĀKSME KULDĪGĀ PAR DAŽĀDĀM SOCIĀLĀM AKTUALITĀTĒM

Location
Kuldīgas mākslas nams

Categories No Categories

Labklājības ministrija 30. septembrī Kuldīgā organizēs informatīvās sanāksi reģiona pašvaldību atbildīgām amatpersonām, kas atbild un ir iesaistītas sociālās politikas veidošanā, sociāliem darbiniekiem un sociālā darba sektora vadītājiem un citiem sociālās jomas profesionāļiem.

Sanāksmes laikā būs iespējams uzzināt par aktualitātēm ESF projektā “Profesionāla sociālā darba attīstība pašvaldībās”; diskutēsim par izmaiņām invaliditātes politikas jomā; informēsim par valsts finansētiem sociālās rehabilitācijas pakalpojumiem vardarbībā cietušām pilngadīgām personām un vardarbības veicējiem. Tāpat speciālisti informēs par sociālā dienesta un bāriņtiesas sadarbību bērnu ārpusģimenes aprūpē deinstitucionalizācijas procesa ietvaros un Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām ieviešanas aktivitātēm Latvijā.

Dienas otrajā pusē dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties seminārā „Bēgļu sociālekonomiskās iekļaušanas plāna sastādīšana un īstenošana, būtiskākās problēmas bēgļu integrācijā Latvijā un to risināšanas iespējas”.

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *