ĒDOLĒ ATSĀKSIES ATBALSTA GRUPAS JAUNAJIEM VECĀKIEM – “SARGEŅĢELIS”

Pēc neilgas pauzītes, Ēdoles pagastā atsāksies jauno vecāku atbalsta grupa “Sargeņģelis”, kura programmu un  nodarbību saturu ir izstrādājis centrs “Dardedze”. Nodarbībās vecāki darbojas kopā ar saviem bērniem un paralēli tiek pārrunātas dažādas aktuālas tēmas – par bērna attīstību konkrētā vecumposmā, par aprūpi, kā veicināt drošu piesaisti, par barošanu, zobu nākšanu, kā nomierināt mazuli, par midzināšanas paņēmieniem, bērna drošību, podiņmācību, higiēnu un citiem tematiem. Kopā rotaļāsimies un, atbalstot viens otru, mācīsimies no citu pieredzes.

 

Atbalsta grupā piedalās mamma un/vai tētis kopā ar bērnu. Tiksimies 2 reizes mēnesī. Katras nodarbības ilgums 2 stundas.

Pirmā tikšanās 2019. gada 18. oktobrī plkst. 10.00

 

Grupas vadītāja: sociālā darbiniece Ligita  Bergmane

Tikšanās vieta: Ēdoles pagasta pārvalde, 2. stāvs (sociālā darbinieka kabinets)

 

Lūgums potenciālajiem dalībniekiem pieteikties līdz 17. oktobrim!

 

Plašāku informāciju var iegūt un pieteikties zvanot uz telefonu 22013423 (Ligitai) vai rakstīt: ligita.bergmane@kuldiga.lv, vai nākt  personīgi Ēdoles pagasta pārvaldē, Dārza 6 pie sociālās darbinieces.