COVID-19 PAZIŅOJUMS!

Kuldīgas novadā konstatēti Covid-19 inficēšanās gadījumi, līdz ar to slimība atgriezusies mūsu novadā, taču situācija tiek kontrolēta, pašvaldībā apliecināja Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC).

 

Atgādinām, ka iesniegumus var iesniegt arī elektroniski, tos ieskenējot un sūtot uz soc.dienests@kuldiga.lv . Klientiem saglabājas iespēja dokumentus un sociālās palīdzības vai pakalpojumu pieprasījumus atstāt pasta kastītēs Kuldīgā, Dzirnavu ielā 9  vai pagastu pārvaldēs, kā arī parakstītus iesniegumus sūtīt elektroniski uz e-pastu soc.dienests@kuldiga.lv, kā arī iesniegumus iespējams nosūtīt ar portāla Latvija.lv  starpniecību.

 


Klientu pieņemšana pie sociālajiem darbiniekiem tiek organizēta klientu pieņemšanas laikos pēc iepriekšēja pieraksta!


 

Pieraksts pie speciālistiem pa tālruņiem Kuldīgā  63350107,  27020745,  27020749, speciālistu un pagastu sociālo darbinieku kontakti https://socialais.kuldiga.lv/kontakti/