CĒSĪS NORISINĀJUSIES VASARAS AKADĒMIJA, KURĀ PIEDALĪJĀS SOCIĀLĀS UZŅĒMĒJDARBĪBAS VĒSTNIECE NO KULDĪGAS

 

Pagājušajā nedēļā aizvadīta Sociālās uzņēmējdarbības vasaras akadēmija Cēsīs, Ruckas muižā, kuras laikā tika iedvesmoti jauniem darbiem  sociālās uzņēmējdarbības vēstnieki un arī asociācijas biedri. Dalību vasaras akadēmijā ņēma arī Kuldīgas novada sociālā dienesta speciāliste Sarmīte Segliņa, kura papildus savam ikdienas darbam aktīvi darbojas kā sociālās uzņēmējdarbības vēstniece Kurzemes reģionā. S. Segliņa dalījās iespaidos par vasaras akadēmijā redzēto un dzirdēto:

 

– Apzinājām mūsu bailes un vēlmes sociālās uzņēmējdarbības attīstībai
– Redzējām, kā praktiski darbojas Sociālais uzņēmums “Visi Var” un Cerību spārni Siguldā
– Uzzinājām par visaktuālākajiem jaunumiem par Labklājības Ministrijas un Sociālālo uzņēmumu komisijas darbu
– Apzinājām Cēsu pašvaldības perspektīvu un izaicinājumus saistībā ar sociālo uzņēmējdarbību
– Iepazināmies un iedvesmojāmies viens no otra
– Identificējām mūsu personīgos resursus un biznesa modeli
– Uzzinājām par interesantām sociālās uzņēmējdarbības idejām Amerikā
– Mācījāmies par mediju lietojumu savā labā.

 

 

Sakām lielāko paldies mūsu sadarbības partneriem British Council Latvia, ka šīs norises ir bija iespējamas, bet tāpat arī liela pateicība Eva Viļķina, Agnese Frīdenberga, Juris Cebulis, Labklājības ministrija, Design Elevator products, Start Strong, Biedrība “ZINIS”, Dace Indrika 

 

Otrajā rindā, 3. no labās sociālās uzņēmējdarbības
vēstniece Sarmīte Segliņa (Kuldīga)

 

Teksts un foto: 

socialauznemejdarbiba.lv