ATSĀKSIES PAŠPALĪDZĪBAS GRUPA SIEVIETĒM. PIESAKIES UN ATNĀC!!!

Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” kā ierasts, tiek organizēta pašpalīdzības grupa sievietēm. Klāt ir rudens un uz pirmo šī gada sieviešu pašpalīdzības grupas tikšanos aicinām arī tevi! 

 


Pirmā pašpalīdzības grupas tikšanās notiks 10. oktobrī plkst. 16:00, Dzirnavu ielā 9, Kuldīgā, sociālā dienesta 2. stāva zālē. 


 

Tikšanās pašpalīdzības grupā  tiek organizētas vienu reizi nedēļā. Tās dod iespēju sievietēm satikties  ārpus mājas, tādējādi veicinot sieviešu socializāciju, sadarbību un vēlmi aktīvi līdzdarboties. Paralēli tam „iziešana no mājām” palīdz paaugstināt sieviešu pašnoteikšanos, veicina ieņemt aktīvu pozīciju, lai risinātu sadzīviskas, profesionālas un personiskas grūtības. Grupas tikšanās reizēs sievietes tiekas ar interesantiem cilvēkiem, nodarbojas ar rokdarbiem un dalās savā pieredzē.

 

Ja informācija Tevi uzrunāja – piesakies pie sociālās darbinieces Daigas Zemkes (sociālā dienesta 2. stāvā, 1. kabinetā), vari arī pieteikties piezvanot  (27020736) vai atrakstot e-pastu: daiga.zemke@kuldiga.lv

 

 

Teksts: sociālā darbiniece D. Zemke