SOCIĀLAIS DIENESTS VASARĀ RĪKOS NOMETNI PUSAUDŽIEM “MANS MANTOJUMS”!

Vasara ir laiks pēc spraigām mācībām skolā, lai atjaunotu spēkus un gūtu arī jaukus, neaizmirstamus piedzīvojumus. Īpaši vērtīgi ir tad, ja brīvais laiks tiek pavadīts kopā ar jauniem draugiem radošās aktivitātēs.

Nometne 2015_visi dalībnieki

Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” šogad jau trešo gadu organizēs vasaras nometni bērniem no trūcīgajām un maznodrošinātajām ģimenēm “Mans mantojums” ar mērķi, lai šo ģimeņu bērniem tiktu dota iespēja radošā gaisotnē pavadīt kopā 12 dienas darbojoties radošajās darbnīcās, dotos ekskursijās un pārgājienos, mācītos komunicēt vienam ar otru un mācītos katrā problēmā saskatīt iespējas.

Nometne _2015_zem Ventas tilta

Nometni jau trešo gadu vadīs sociālā darbiniece Daiga Zemke, kura atzīst, ka vasara ir pats piemērotākais laiks, lai nesēdētu mājās, bet dotos ārā dabā. Viņa uzsver, ka nometnēs vienmēr ir iespējas uzzināt ko jaunu un noderīgu kā arī ir iespēja iegūt jaunus draugus. 2015. gada vasaras nometni sociālajai darbiniecei palīdzēja vadīt arī biologs Ritvars Rekmanis (augšējā attēlā pa labi), kurš dalībniekiem atraktīvi demonstrēja un mācīja dažādas interesantas zināšanas, rādīja kā radoši šķirot atkritumus un iemīlēt dabu mums apkārt.

Nometne_2015_loka šaušana Nometnes vadītāja Daiga Zemke uzsver, ka bērniem ir jāmāca, ka cilvēka attīstībai jānotiek ciešā vienotībā ar dabu, izzinot, izprotot tās procesus, kā arī, iemācoties rūpēties par apkārtējo vidi, saprotot dabas procesus un parādības.

xxx

Šogad vasaras nometnē varēs piedalīties pusaudžu vecuma bērni no 10 līdz 12 gadiem, iepriekš piesakoties pie nometnes vadītājas un sociālās darbinieces Daigas Zemkes (tel. 27020736), Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests”, 2. stāvā 3. kabinetā līdz 15.06.2016.

Raksta autore: Vineta Brūdere-Sedliņa

Foto: Daiga Zemke (no 2015. gada vasaras nometnes arhīva)

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *