ARĪ MAZNODROŠINĀTIE NO 1.APRĪĻA AR IENĀKUMIEM LĪDZ 188 EURO VARĒS SAŅEMT ES PĀRTIKAS PAKAS

27. februārī Labklājības ministrija informēja, ka turpmāk ne tikai trūcīgām un krīzes situācijā nonākušām ģimenēm, bet arī MAZNODROŠINĀTĀM ģimenēm ar ienākumiemlīdz 188 eiro, būs pieejami Eiropas Savienības atbalstītie pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu komplekti. Tas ļaus atbalstīt lielāku skaitu ģimeņu ar zemiem ienākumiem.
.
.

Šādu palīdzības kārtību noteica 27. februārī, valdībā pieņemtie grozījumi Ministru kabineta noteikumos par “Darbības programmas “Pārtikas un pamata materiālās palīdzības sniegšana vistrūcīgākajām personām 2014.-2020. gada plānošanas periodā” īstenošanas noteikumi”.
.
.

Tāpat kā līdz šim, pamats Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām atbalsta saņemšanai būs pašvaldības sociālā dienesta izsniegta rakstiska izziņa. No šī gada 1. aprīļa maznodrošinātas personas vai ģimenes, kuru vidējie ienākumi mēnesī nepārsniedz 188 eiro, turpmāk saņems izziņas ar atzīmi, ka tās atbilst Fonda atbalsta saņemšanas nosacījumiem.
.
.

Kuldīgas pilsētā Eiropas Atbalsta fonda pārtikas, higiēnas un mācību līdzekļu komplektus, kā līdz šim, varēs saņemt Latvijas Sarkanā krusta filiālē Kuldīgā, Baznīcas ielā 29 un pagastu iedzīvotāji pie saviem sociālajiem darbiniekiem pagastu pārvaldēs.

 

 

Teksts: Vineta Brūdere-Sedliņa