AICINĀM UZ NODARBĪBU, KURU VADĪS DŪLA JANA BIEZĀ

Kuldīgas novada p/a “Sociālais dienests” (Dzirnavu ielā 9) 11. maijā rīkos nodarbību Mammām, kuru vadīs dūla JANA BIEZĀ (Talsi).

Ārsts, jurists, kosmonauts, lidotājs? Nē! Grūtākā un atbildīgākā profesija ir MAMMA! Tiekamies nodarbībā, lai apzinātos cik stipras, varošas un fantastiskas Mammas esam! Ne mirkli nerunāsim par to, kā vajadzētu, kā pareizāk, bet atradīsim argumentus kāpēc mēs jau esam labas Mammas! Nodarbība paredzēta Mammām, kuru bērni ir vecumā no 0 līdz 2-3 g.

Foto: Jana Biezā raidījumā “Latvijas Stāsti. Personības”

 

Vēlams apmeklēt tikšanos vienām – izraujies kaut uz 2 stundiņām! Pieteikties var pie Inga Mālniece – 28325904


Minilekcijas ieejas maksa 5,-
P.S. māmiņām, kuras apmeklē vecāku atbalsta grupu “SARGEŅĢELIS” ieeja BEZ MAKSAS !!!